Rodzaje korków analnych

Wiele par decyduje się na dodanie do swojego życia erotycznego pieszczot analnych. Z reguły bardzo ciężko jest się im do tego przyzwyczaić, szczególnie kobietom przez ból jaki im przy tym towarzyszy. Małżeństwa i pary przy okazji seksu analnego myślą najpierw o korkach do tego przystosowanych. Ponieważ dzięki nim możemy przystosować odbyt partnerki do seksu z udziałem członka mężczyzny. Jest wiele rodzajów korków analnych. Możemy zaopatrzyć się w takie w kształcie penisa, w kształcie kropli wody, prążkowane czy z wąską końcówką i szerokim dołem. Tego jest mnóstwo i jaki rodzaj wybierzemy zależy od nas. Korki analne są wykonywane z różnych tworzyw.

Korek Analny Black Velvets Medium

Najbardziej jednak spotykanymi są PVC oraz latex. Według większości materiał, który jakością przewyższa resztę jest silikon.  Dzięki temu, ze jest bardzo miękki, przyjemny w dotyku oraz łatwy do pielęgnacji. Korki analne w sklepie erotycznym możemy znaleźć przeróżne. Są nawet takie, które wystrzeliwują w odbycie, substancją wystrzeliwaną jest przeważnie woda.

korek-analny- do-noszenia-na-codzien

Istnieją również korki dla mężczyzn wyprofilowane tak aby stymulować prostatę. Jak wiemy prostata jest swego rodzaju punktem G u mężczyzny. Dla par, które lubią zabawę w odgrywanie ról polecam korek analny zakończony włosiem, który ma imitować koński ogon. Możemy spotkać również takie które mogą być noszone w odbycie dłuższy czas. Im dłużej go trzymamy tym mamy większą ochotę na seks. Niektóre korki są nawet wysadzone drogocennymi kamieniami. Jeśli chodzi o wybór, powinniśmy przede wszystkim zwrócić uwagę na rozmiar korka analnego. Jeśli nie jesteśmy doświadczeni w używaniu tego typu zabawek, powinniśmy zacząć od korków o średnicy 2,5 cm. Materiał również odgrywa tutaj wielką rolę, jednak jest on raczej kwestią indywidualną.

Dla początkujących jednak polecam korek silikonowy oraz pompowany, który może zostać napompowany do rozmiarów jakich nam się podoba. Korki analne można zakupić w sklepie internetowym. Kobiety czują się przy takim raczej bezpieczniej. Pamiętajmy również o tym, że z korkiem trzeba się oswoić. Nie możemy od razu naśladować aktorów z filmów pornograficznych, bo prowadzi to tylko do bólu i różnego rodzaju uszkodzeń odbytu kobiety czy mężczyzny. Przynajmniej klika tygodni zabaw z tym urządzeniem jest wymagane, aby dojść do oczekiwanych efektów w doznaniach. Nie możemy również zapomnieć o zaopatrzeniu się w lubrykant wodny, który oprócz tego, że zapewni gadżetowi odpowiedni poślizg, to również będzie bezpieczny dla samej zabawki.

Blog tylko dla osób pełnoletnich
Czy ukończyłeś 18 lat?